مشاوره و سفارش

انواع گل شاخه بریده

بسیاری از این گلها را می توانید در گلفروشی های ایران پیدا کنید و تعدادی  از این گلها نیز در ایران وجود ندارد که به زودی گلهای موجود در بازار ایران را معرفی خواهیم کرد.

Aloe-vera-768x512

محصولات آلوئه ورا

از ماده ژلاتینی که درون برگ این گیاه وجود داره برای مصارف بهداشتی آرایشی (ژل.کرم .شامپو و…)هم استفاده میشود. آلوئه ورا بعلت داشتن خواص ضد میکروبی در درمان بسیاری از زخمها و جراحتها و سوختگیها- اگزما – تاول– گزیدگی زنبور و نیش حشرات- بریدگی – کوفتگی – آفتاب سوختگی و آکنه موثر است.

مجموعه نام برند شما

تولید و توزیع انواع گل شاخه بریده که انواع زیادی داره مهمترین اونها گل رز هست که در رنگهای مختلف موجود داریم و گلایل و …اینکه فروش ما به صورت عمده میباشد و جدیدا بخشی از کار هم میخوام اختصاص بدم به اینکه دسته گل تزیین بشه قسمت دوم حوزه ام فعالیت در تولید و توزیع پاجوش ،برگ جهت عطاری و ژل گیری ،ژل،فیله،کراش،پالپ ،پودرسفید،شکوفه آلوئه ورا در تناژ بالا جهت مصارف خوراکی و آرایشی بهداشتی مشغول به فعالیت هستیم 

69962c4557dfcaf1f618c701515aed3f.jpg

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گل شاخه بریده-سفارشیموجودتماس بگیرید
آلوئه ورا-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه…….. با بیش از ۵ سال سابقه در امر فروش و پشتوانه ۱۵ سال تولید، تولید کننده انواع گلهای شاخه بریده و تولید و توزیع آلوئه ورا و محصولات جانبی آلوئه ورا با کیفیت ممتاز در شرایط گلخانه ای و هوای آزاد و با در اختیار داشتن تیم فروش به روز توانسته محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دایمی این مرکز شده است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر محموعه

هاشم علیجانی