آزاد سازی ۸۰ هزار متر از اراضی کشاورزی در رباط کریم

0

به گزارش نگار مهر، سردار کیومرث عزیزی بعد از ظهر جمعه در تشریح این خبر، اظهار کرد: در راستای مبارزه با ساخت و سازهای غیرمجاز و در جهت اجرای قانون حفظ کاربری اراضی ، ۱۲ قطعه ساخت و ساز غیر مجاز شامل استخر، آلاچیق و بناهای غیرمجاز و همچنین ۶۲ قطعه دیوارکشی با دستور مقام قضائی در رباط کریم تخریب و ۸۰ هزار متر از اراضی کشاورزی آزادسازی شد.

وی افزود: پس از چندین مرحله اخطار توسط اداره جهاد کشاورزی به مالکان ‌های ساخته شده و کسانی که اقدام به دیوارکشی در اراضی کشاورزی کرده بودند، آنان هیچ گونه اقدامی در خصوص توقف ساخت یا تخریب ملک خود نکرده و سرانجام با حضور مقتدرانه پلیس، قلع و قمع این ساخت و سازها انجام شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در این عملیات که مسئولان اداره جهاد کشاورزی و نمایندگان امور اراضی در کنار عل انتظامی حضور داشتند با حکم مراجع قضائی ۸۰ هزار متر از اراضی کشاورزی که به باغ ویلا و چهار دیواری تغییر کاربری داده شده بود؛ آزادسازی و تخریب شد.

عزیزی با اشاره به اینکه پلیس در برخورد با اقدامات غیر قانونی و ساخت و سازهای غیرمجاز هیچ گونه اغماضی نخواهد داشت از مردم خواست؛ به جهت جلوگیری از تضییع حقوق و زیان‌های مالی قبل از هرگونه اقدام عمرانی نسبت به اصالت و کاربری ملک از ادارات مربوطه اقدام و پس از دریافت مجوزهای قانونی نسبت به ساخت و ساز اقدام کنند.

به این خبر امتیاز دهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.