اتحادیه ها و صنوف کشاورزی مازندران نیازمند ساماندهی است

0

به گزارش خبرنگار مهر، بابک مؤمنی صبح پنجشنبه در نشست صمیمی با اتحادیه‌ها و تشکل‌های بخش گفت: اولین روزی که به عنوان خادم بخش کشاورزی در سازمان حضور پیدا کردم به دنبال این بودم با تشکل‌ها به صورت دوره‌ای نشست برگزار کنم.

وی با بیان اینکه به صورت فصلی در خدمت مجموعه تشکل‌ها هستم تا بتوانیم با یکدیگر ارتباط تنگاتنگ داشته باشیم، افزود: اتحادیه‌ها و تشکل‌ها و صنوف کشاورزی مازندران ساماندهی شوند و به مجموعه‌ای قدرتمند تبدیل شوند.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: با صدای بلند می گویم که افتخار می‌کنم اولین مجموعه‌ای که از این فرزند بخش کشاورزی اعتماد و حمایت کرد و با تمام وجود پای فرزند بخش کشاورزی ایستاد، تشکل‌های بخش کشاورزی بودند و این امر وظیفه بنده را در مقابل خدمت به کشاورزان استان چند برابر سنگین‌تر می‌کند.

مؤمنی بیان کرد: دولت‌های پیشرفته، اتحادیه‌ها و تشکل‌های قدرتمند دارند و منشأ قدرت بخش کشاورزی اتحادیه‌ها هستند و تشکل‌ها به بخش کشاورزی قدرت می‌دهد.

وی با بیان اینکه پل رسیدن موفق حاکمیت و انتقال سیاست‌های دولت به کشاورزان، اتحادیه‌ها هستند، گفت: همانطور که کشاورزی محور استقلال است، این مهم با حمایت و همراهی تشکل‌ها محقق خواهد شد.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: وقتی به عنوان یک جوان نسل انقلاب فرصت خدمت داده شد، این فرصت با جدی گرفتن تشکل‌ها و جراحی تحول آفرین بخش کشاورزی به سمت کشاورزی دانش بنیان و ی با همراهی و همکاری اتحادیه‌ها و تشکل‌ها پیش خواهد رفت.

این مسؤول خاطرنشان کرد: بخش کشاورزی مردمی‌ترین بخش نظام است و فعالیت‌های ما حول این محور خواهد بود.

به این خبر امتیاز دهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.