بازدید مخبر از مجتمع‌های توزیع اقلام پروتئینی در استان‌ تهران

2

به گزارش گزاری مهر، محمد مخبر بعدازظهر امروز (پنجشنبه) با همراهی وزیر جهاد جهت نظارت میدانی بر نحوه توزیع ، مرغ و در استان تهران به منطقه کهریزک رفت و در مجتمع سردخانه‌های گوشت و مرغ شباهنگ که بیش از ۱۵ هزار تن ظرفیت دارد، حاضر شد تا وضعیت ذخیره پروتئینی استان‌های تهران، قم و البرز را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد.

بازدید از انبارهای منفی چهل درجه، خطوط قطعه بندی و بسته بندی و کامیون‌های حمل بهداشتی گوشت و مرغ قسمت‌های مختلف این مجتمع بزرگ سردخانه‌ای بود که نحوه فعالیت و کارکرد آنها توسط مدیران حاضر برای معاون اول رئیس‌جمهور تشریح شد.

مخبر با حضور در بخش‌های جدید و در حال ساخت این مجتمع از حمایت و پشتیبانی دولت برای گسترش و توسعه اینگونه مجتمع‌ها و باراندازهای بزرگ نگهداری، عرضه و توزیع اقلام پروتئینی در اطراف شهر تهران خبر داد و اظهار امیدواری کرد با تکمیل، تجهیز و بهینه سازی این مراکز بتوان بخشی از فعالیت‌های مجتمع‌های عرضه در داخل شهر تهران را به این اماکن منتقل کرد.

مخبر پس از این بازدید، در یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ شهر تهران حاضر شد که اقلام پروتئینی خود را از این گروه مراکز تأمین می‌کند.

وی با بازدید از بخش‌های مختلف فروش این فروشگاه اعم از مواد پروتئینی، بهداشتی، خوراکی و… وضعیت فراوانی و اقلام و کالاها را مورد بررسی قرار داد و برخی کمبودها را به مدیران فروشگاه گوشزد کرد.

وی در ضمن این بازدید با تعدادی از شهروندان تهرانی حاضر در فروشگاه نیز به گفتگو پرداخت و برخی گلایه‌های آنها را از مسئولان فروشگاه و مدیران پیگیری کرد و خواستار رسیدگی و رفع آنها شد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
2 نظرات
  1. حسن می گوید

    خواهشا هم فروشندگانی که سالهاست صرفا به جای جیب خود به فکر مردم هم هستن و گرانفروشی نمیکنند تشویق کنید و هم کسانی که تخلف میکنند را بشدت جریمه

  2. ناشناس می گوید

    درود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.