شناسایی ۱۳ کارچاق کن دخیل در ساخت و سازهای غیر مجاز اسلامشهر

0

به گزارش نگار مهر، حسین حبیبی صبح پنجشنبه در جلسه ستاد پیگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز اسلامشهر با بیان اینکه همواره تاکید ما به شهرداری‌ها، بخشداری‌ها و دستگاه‌های مسئول در این زمینه پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز بوده اظهار کرد: مدیران مربوطه در این حوزه نباید هیچ ملاحظه‌ای برای عمل به وظایف خود داشته باشند و با همت و جدیت قانون را اجرایی کنند.

وی با اشاره به آزاد سازی ۱۹۴ هکتار از اراضی و اعاده به وضع سابق ۶۶۵ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در سال جاری گفت: با مدیران متخلف در زمینه ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می‌شود، نامه زدن و اطلاع دادن کافی نیست و باید اقدام میدانی برای جلوگیری و پیشگیری از این تخلفات انجام شود.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه برخی کاستی‌ها به افزایش ساخت و ساز غیر مجاز در شهرها منجر می‌شود، گفت: به عنوان تأخیر در بازنگری و ابلاغ طرح هادی احمدآباد مستوفی از جمله دلایلی است که به افزایش ساخت و ساز غیر مجاز در این شهر دامن زده است.

وی همچنین با اشاره به اهمیت شناسایی و تعیین تکلیف ‌های ناایمن شهرستان تصریح کرد: آنچه در ساخت و ساز غیر مجاز شاهد هستیم ساخت ساختمان‌هایی با استحکام پایین و ناایمن است و متأسفانه برخی مهندسین ناظر نیز ساختمانی که پی یا فونداسیون آن برای ۲ طبقه بوده و ۵ طبقه روی آن ساخته شده را تأیید می‌کنند.

فرماندار اسلامشهر بر ضرورت برخورد قاطع با کارچاق کن‌ها و سودجویان دخیل در ساخت و سازهای غیر مجاز که ۱۳ نفر از آنان نیز توسط جهاد کشاورزی شهرستان شناسایی شده اند تاکید کرد.

به این خبر امتیاز دهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.