ضرورت تبیین ویژگی و به کارگیری راهکارهای بیانیه گام دوم

0

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام اکبر اکبری بعدازظهر چهارشنبه در جلسه تبیین گام دوم انقلاب اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب پنج سال پیش و در چهل سالگی انقلاب توسط رهبر فرزانه به عنوان سند راهبردی و برنامه تحول محور با نگاهی به آینده انقلاب تبیین شد.

وی با بیان اینکه این سند در حقیقت چراغ راهی روشن برای ادامه باشکوه انقلاب اسلامی در فصل دوم آن است، افزود: تشکیل تمدن نوین اسلامی جز خواسته‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این بیانیه بوده است و از تمامی مسئولان بلند پایه نظام می‌خواهد با همکاری مردم غیرتمند ایران اسلامی آن را در گام دوم انقلاب محقق سازند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد استان اردبیل درباره ضرورت تبیین این بیانیه گفت: ضرورت تبیین ویژگی و به‌کارگیری فرازها و راهکارهای مهم این بیانیه به‌عنوان دستورالعملی اجرایی برای حل مشکلات کشور یکی از مسئولیت‌های مهم دستگاه‌های اجرایی به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام اکبری تصریح کرد: این سند سیاست‌های کلان نظام در زمینه استقلال، آزادی، عزت ملی، سبک زندگی، عدالت، مبارزه با فساد، ، علم، پژوهش و دیگر عرصه‌هایی را که محورهای تحول در جامعه هستند، به دقت تبیین کرده است.

وی خاطرنشان کرد: خانواده بزرگ جهاد کشاورزی نیز به عنوان میراث دار سنگر سازان بی سنگر با حضور در عرصه تولید و خودکفایی قطعاً تمام سعی و اهتمام خود را به کار خواهد بست تا ایران اسلامی بیش از پیش آباد و مستقل و خودکفا بدون دخالت بیگانگان پله‌های ترقی و پیشرفت را بپیماید.

به این خبر امتیاز دهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.