ماموریت سازمان بازرسی به جهادکشاورزی شهرک صنعتی چرمشهر

0

به گزارش گزاری مهر، در راستای دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر بازدید و نظارت میدانی بازرسان، معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور از شهرک صنعتی چرمشهر و سالاریه بازدید کرد.

در جریان این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید بازرس کل قضائی امور صمت، معاون بازرسی کل استان تهران، سربازرس گروه بازرگانی، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان تهران، معاون سازمان بازرسی را همراهی می‌کردند.

در ادامه حضور در شهرک صنعتی چرمشهر و سالاریه از خط تولیدی شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان بازدید شد.

پس از پایان بازدیدها هیئت مدیره شهرک صنعتی چرمشهر و سالاریه درخواست‌های خود مبنی بر لزوم نوسازی تصفیه خانه، به روزرسانی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی خطوط تولید، جلوگیری از افزایش عوارض گمرکی ورود ماشین آلات به داخل کشور، ناترازی مصرف انرژی برق و گاز، تأمین مسکن برای کارگران، بالا بردن سقف معافیت مالیاتی حقوق کارگران، ایجاد مشوق‌های بیمه آب و مالیاتی برای کارگران، حل و فصل مشکلات چاه شماره چهار شهرک، احداث ورزشگاه چند منظوره برای کارگران، تأمین منابع آبی و اخذ مجوز حفر چاه، ایجاد و احداث یک تصفیه خانه مجزا با ظرفیت ۱۰ هزار متر مکعبت در روز برای بازچرخانی آب به شهرک، احداث مسجد، ایجاد تعمیرگاه خودرو برای خودروهای شهرک، مرتفع شدن مشکلات پساب فاضلاب شهرک و تأمین به موقع مواد اولیه و… را مطرح کردند.

معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور نیز در ادامه پیرامون درخواست‌های مطرح شده از سوی اعضای هیئت مدیره گفت: ایجاد مسکن کارگران و احداث تعمیرگاه قابل حل و انجام از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران است.

وی به بازرس کل استان تهران و بازرس کل امور جهاد مأموریت داد که رصد و بررسی اجرای تکالیف قانونی مربوط به محیط زیست و سایر دستگاه‌‎های ذیربط را در دستور کار قرار دهند.

اسدیان همچنین از بازرسی استان تهران خواست در خصوص ایجاد حفر چاه پیگیری لازم را انجام دهند.

جلوگیری از افزایش عوارض واردات با احصای آسیب‌های آن و مکاتبه لازم با دولت و مذاکره با دستگاه‌های ذیربط در خصوص مشکلات طرح شده از دیگر موضوعاتی بود که معاون تولیدی سازمان بازرسی از بازرسان خواست در دستور کار قرار دهند؛ بنابراین گزارش، شهرک صنعتی چرمشهر به مساحت ۲۰۰ هکتار با اشتغالزایی ۳۵۰۰ نفر و به میزان ۹۹۸ میلیارد تومان یکی از مهمترین شهرک‌های صنعتی به شمار می‌رود.

به این خبر امتیاز دهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.