نرخ ساعت کاری تراکتور ها در شهرستان گناوه اعلام شد

0

عباس تخم افشان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه هم اکنون در شهرستان توزیع های اصلاح شده برای کشت پاییزه بین کشاورزان آغاز شده است اظهار داشت: نشست ستاد کاشت محصولات پاییزه برای سال زراعی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و همچنین با حضور نمایندگان کشاورزان و تراکتور داران در محل سالن جلسات مدیریت جهاد شهرستان گناوه برگزار و در خصوص برنامه ریزی برای تأمین نهاده‌های کشاورزی (مشتمل بر و بذر) و همچنین هزینه هر ساعت کار مفید تراکتورهای چهار سیلندر و شش سیلندر تصمیم گیری شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناوه هدف اصلی برگزاری این نشست را هماهنگی همه مسئولان استانی و شهرستانی در تأمین نهاده‌های مورد نیاز کشاورزان و همچنین ایجاد وحدت رویه در پرداخت حق الزحمه تراکتور داران عنوان کرد.

وی گفت: در این نشست با در نظر گرفتن همه جوانب موضوع، نرخ هر ساعت کار مفید با تراکتور چهار سیلندر ۲ میلیون و هشتصد هزار ریال و نرخ هر ساعت کار مفید با تراکتور شش سیلندر سه میلیون و پانصدهزار ریال تعیین شد.

وی افزود: در صورت هرگونه اختلاف بین کشاورزان و تراکتور داران، در بخش مرکزی به معاون فنی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گناوه و در بخش ریگ به رئیس مرکز جهاد کشاورزی ریگ مراجعه کنند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناوه بیان کرد: برای کشاورزانی که در سال زراعی گذشته محصول گندم خود را به سیلو تحویل داده و با مراجعه به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان، تولید قطعی خود را در سامانه پهنه بندی ثبت کرده‌اند مزایا و مشوق‌هایی در زمینه تأمین کود در نظر گرفته شده است لذا از همه کشاورزان تقاضا می‌شود در راستای بهره مندی از این مزایا، در پایان سال زراعی جاری، محصول خود را پس از برداشت به سیلو تحویل و مراتب را به این مدیریت اطلاع دهند.

به این خبر امتیاز دهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.