نمایشگاه تخصصی گل و گیاه و تجهیزات باغبانی در اراک دایر می‌شود

0

به گزارش گزاری مهر، تخصصی ، فضای سبز، و تجهیزات باغبانی، با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای نمایش آخرین دستاوردها و فراهم نمودن زمینه لازم جهت مبادلات تجاری و توسعه بازار در فضایی به وسعت ۵۰۰۰ مترمربع در سالن پارس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی برگزار می‌گردد.

این نمایشگاه با حضور بیش از ۶۰ تولیدکننده، عرضه‌کننده، کارشناس و متخصص گل و گیاه از استان‌های مازندران، گیلان، تهران، البرز، ، خراسان، خوزستان، لرستان، فارس و قم و با حضور تولیدکنندگان بومی استان مرکزی از شهرهای اراک، ، خمین و شهرک ‌ای امان‌آباد برگزار می‌گردد.

نمایشگاه تخصصی گل و گیاه، فضای سبز، گیاهان دارویی و تجهیزات باغبانی، شامل انواع گل و گیاهان زینتی، گل‌های آپارتمانی، تولیدکنندگان و واردکنندگان تجهیزات گلخانه‌ای، ادوات باغبانی، آبیاری، انواع خاک و و تولیدکنندگان گیاهان دارویی و فراورده‌های مرتبط با آن هست.

شایان ذکر است هم‌زمان و همراه با این نمایشگاه، میز خدمت اداره کل امور مالیاتی و اداره کل تأمین اجتماعی استان مرکزی دایر می‌گردد و به ارائه خدمات به همشهریان استان می‌پردازد.

دهمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه، فضای سبز، گیاهان دارویی و تجهیزات باغبانی از تاریخ ۶ لغایت ۱۰ شهریورماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان گل و گیاه برگزار می‌گردد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.