پرهیز از حرکت شعارمحور در حوزه آب، کشاورزی و صنعت در اردبیل

0

به گزارش نگار مهر، سید حامد عاملی عصر شنبه در نشست کمیته بهره‌وری استان اردبیل، با تأکید بر پرهیز از حرکت شعارمحور و کلیشه‌ای در زمینه ارتقای بهره‌وری، خواستار تدوین برنامه عملیاتی در حوزه‌ها و دستگاه‌های مربوط برای تحقق بهره‌وری در سه بخش آب، و صنعت استان اردبیل در سال آینده شد.

وی تصریح کرد: ارائه برنامه عملیاتی برای ارتقای بهره‌وری با لحاظ نیازمندی‌ها و محل‌های تأمین اعتبار در حوزه‌های آب، کشاورزی و صنعت، توجه به اقدامات مداخله‌ای و توجیه فنی و ی در تدوین برنامه ارتقای بهره‌وری و استفاده از نظریات دانش‌بنیان‌ها برای تحقق بهره‌وری باید مورد توجه دستگاه‌ها قرار گیرد.

استاندار اردبیل گفت: در حوزه بهره‌وری باید مسائل را به صورت تخصصی مشخص و ریشه‌یابی کرده و باید اقدامات پیشران برای ارتقای بهره‌وری تعیین شود.

عاملی افزود: در بخش‌های مختلف از جمله آب و کشاورزی، برای ترسیم برنامه بهره‌وری باید تمام نیازمندی‌ها برای ارتقای بهره‌وری لحاظ شده باشد که در این زمینه استفاده از نظریات دانش‌بنیان‌ها نیز ضروری است.

استاندار اردبیل با تأکید بر پرهیز از بی‌توجهی دستگاه‌ها در زمینه ارائه برنامه عملیاتی بیان کرد: باید در تدوین برنامه بهره‌وری، توجه به عملیاتی بودن برنامه که نتیجه و آثاری در پی داشته باشد، مورد توجه قرار گیرد.

به این خبر امتیاز دهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.