۱۰۰ درصد جمعیت پارس آباد از نعمت گاز برخوردار هستند

0

جابر جهان بین در گفت و گو با نگار مهر، با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد جمعیت شهرستان پارس آباد از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، اظهار کرد: همزمان با دهه فجر و افتتاح پروژه به قشلاق شیرین مصیب از توابع بخش اسلام آباد شهرستان پارس آباد، در حال حاضر این شهرستان به لیست مناطق سبز گازرسانی کشور اضافه شد.

وی با اشاره به اینکه دهه فجر، بهترین فرصت برای بیان خدمات نظام و دولت است، گفت: بهره‌مندی صددرصدی جمعیت شهرستان پارس آباد از گاز طبیعی نشانگر نگاه ویژه دولت خدمتگزار است و همه این امکانات مدیون خون پاک شهداست.

فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه بر اساس فرمایش امامین انقلاب، مردم ولی‌نعمتان این انقلاب هستند، افزود: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمت صادقانه به مردم در سرلوحه کار تمامی مسئولان و کارگزاران قرار دارد.

جهان بین تصریح کرد: خط لوله جدید انتقال گاز به این شهرستان با اعتبار بالغ بر ۱,۲۰۰ میلیارد تومان با شدت و سرعت در حال اجراست و ظرفیت گاز شهرستان را تا دو برابر افزایش خواهد داد و نیاز آتی توسعه صنعت و و های شهرستان را به صورت کامل پوشش خواهد داد.

رییس شورای اداری شهرستان پارس آباد خاطرنشان کرد: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ۹۷ پروژه و طرح با اعتبار ۹۲۰ میلیارد تومان درشهرستان پارس آباد افتتاح شد.

به این خبر امتیاز دهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.