اجرای ۴۵ اقدام ماندگار در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان

0

به گزارش گزاری مهر، بیت‌اله برقراری صبح پنجشنبه در گردهمایی مدیران و کارگزاران صندوق که در استان قم برگزار شد، اظهار کرد: بیش از ۵ هزار نفر در این همایش سراسری به صورت برخط حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه این همایش برای هم‌فکری و هم‌افزایی بیش‌تر است، گفت: در این اجلاسیه تلاش داریم نقاط قوت و ضعف خود را در سال گذشته شناسایی کرده و برای سال آینده آمادگی لازم را پیدا کنیم.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، ییان و عشایر با بیان اینکه می‌توانیم اجلاس‌های بعدی را در سایر استان‌ها برگزار کنیم، اظهار کرد: برگزاری اجلاسیه‌های استانی نگرش به توسعه نیروی انسانی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه حضور در این اجلاسیه‌ها در ارزیابی‌ها تاثیرگذار است، افزود: شعار این همایش «۴۵ اقدام ماندگار در ۴۵ امین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی» است.

برقراری با اشاره به اینکه با زحمات دوستان اقدامات موثری انجام شده است، تصریح کرد: این اقدامات نشانه همدلی و روحیه انقلابی در سراسر کشور است.

وی با بیان اینکه ۴۵ اقدام مهم نشانگر حمایت مقام عالی وزارت و صندوق‌های تابعه است، یادآور شد: همچنین این اقدامات ظرفیت غنی و بالای صندوق را به نمایش می‌گذارد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اشاره به اینکه می‌توانیم اقدامات بزرگی را رقم بزنیم، بیان کرد: در هر عرصه‌ای که روحیه انقلابی و بسیجی حاکم شد شاهد اقدامات موثر و تحولی بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه باید این تلاش‌ها و این مسیر ادامه پیدا کند، گفت: اقدامات خود را در چندین بخش و محور دنبال می‌کنیم که نخستین اولویت برنامه‌محوری و سپس پوشش بیمه اجتماعی است.

برقراری با اشاره به اینکه جذب حداکثری بیمه طی دو سال گذشته صورت گرفته است، اظهار کرد: پایداری صندوق، بهبود و توسعه خدمات، تسهیل‌گری و مانع‌زدایی، جهاد تبیین، توانمندسازی و ارتقای نیروی انسانی و شفافیت و دسترسی آزاد به اطلاعات سایر محورهایی هستند که در دستور کار قرار دارند.

وی با بیان اینکه باید در برنامه‌های راهبردی نگاه‌های علمی تقویت شود، مطرح کرد: باید از لحظه لحظه فرصت‌ها با توجه به نکات راهبردی توجه شود.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اشاره به اینکه باید برای سال آینده آمادگی لازم را داشته باشیم، افزود: با نگاه آرمانی و انقلابی باید شروع بسیار قوی‌ای در سال آینده در راستای تحقق سیاست‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و دولت مردمی سیزدهم داشته باشیم.

به این خبر امتیاز دهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.