اقتصاد کشاورزی و صنعت در مازندران مغفول مانده است

0

عبدالوحید فیاضی در گفت وگو با نگار مهر به گروه‌ها و جریان‌های سیاسی توصیه کرد تا کشمکش‌های سیاسی را برای ایجاد انرژی بیشتر و بهتر برای خدمت به مردم به کار گیرند نه برای تخریب و توقف فعالیت‌های همدیگر و نه برای تضعیف جریان‌های دیگر که منجر به تضعیف جریان خدمتگزاری به مردم شود.

منتخب مردم نور و محموداباد در مجلس شورای اسلامی با تبریک سال نو به مردم مازندران اظهار داشت: امروز کشور در شرایطی است که مردم مشکلات زیادی برای زندگی عادی دارند، ناراحتی‌های زیادی در جامعه وجود دارد که طبیعتاً برای حل این مشکلات نیاز به همدلی و همراهی، وحدت و صمیمت و رفاقت است.

وی افزود: امروز باید قوای مقننه، مجریه و قضائیه در مدار همدلی و صمیمت حرکت کنند، هرگونه تنش را کنار بگذارند تا خدمت به مردم به نحو احسن انجام شود.

فیاضی بیان کرد: به جریان و گروه‌های سیاسی توصیه می‌کنم کشمکش‌های سیاسی را برای ایجاد انرژی بیشتر و بهتر برای خدمت به مردم به کار گیرند نه برای تخریب و توقف فعالیت‌های همدیگر و نه برای تضعیف جریان‌های دیگر که منجر به تضعیف جریان خدمتگزاری به مردم شود.

وی تصریح گرد؛، هرگونه تنش و تنازعی که به جریان خدمتگزاری به مردم آسیب برساند از نظر ما مردود است و حتماً بر اساس رفاقت و صمیمت با تمام قوا آنچه اندوخته و توانایی ماست پای کار می آییم تا جامعه را از حالتی که‌در آن قرار داشته و مطالبه‌ای که مردم دارند برآورده کنیم.

فیاضی افزود: اطمینان دارم با وجود منابع اگر اختلاف داشته باشیم نمی‌توانیم نتیجه بگیریم و عکس آن اگر کمبود منابع داشته باشیم اما وحدت و همدلی حاکم بوده و بر مدار رفاقت و صمیمت برای خدمت و خدمتگزاری بیشتر حرکت کنیم موفق خواهیم بود.

وی ابراز امیدواری کرد در سال ۱۴۰۳ نمایندگان مازندران به همراه استاندار و مدیران استانی برای داشتن مازندران یکپارچه، موفق، رو به جلو و توسعه یافته تلاش کنندو سال جاری را با فرمان وحدت و همدلی حرکت کنند که نتیجه بهتری ازگذشته به همراه خواهند داشت.

دیپلماسی ی مازندران فرصت خوبی برای است

فیاضی با تقدیر از استاندار مازندران که در امر دیپلماسی اقتصادی با کشورهای همسایه اقدامات خوبی انجام داده است، افزود: دیپلماسی اقتصادی مازندران به خاطر همسایگی با کشورهای آسیای میانه به عنوان یکی از فرصت‌های خوب و مثبت بوده که این فرصت می‌تواند برای توسعه صادرات مفید باشد.

منتخب مردم نور و محمودآباد در مجلس تصریح کرد: پیشگامی در حوزه صادرات پیشگامی در حوزه تولید را به همراه دارد و با توجه به تدبیر خوب استاندار مازندران و حرکت‌های خوبی که صورت گرفته است نمایندگان مجلس دوازدهم با مقامات اجرایی استان و کشور رایزنی‌های بیشتری خواهند داشت تا مناسبات اقتصادی و تجاری با کشورهای همسایه در زمینه اقتصاد ؛ اقتصاد دریا پایه و صنعت گردشگری تقویت شود.

فیاضی با اشاره به اینکه فرصت‌های دریا، ساحل، اقتصاد کشاورزی و صنعت در مازندران مغفول مانده و زمینه اشتغال فراهم نشده است، افزود: قطعاً با همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و کشور در حوزه توسعه صادرات و روابط خارجی با توجه به رویکردی که در دولت سیزدهم ایجادشده این روند را تقویت خواهیم کرد تا فرآورده جدیدی در رابطه با اشتغالزایی استان مازندران داشته باشیم.

به این خبر امتیاز دهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.