مازندران غرق در شادی و سرور/ اوضاع بازار عادی است

0

گزاری مهر گروه استان‌ها: مازندران ۲۴ ساعت پس از حمله موشکی سپاه به اهداف نظامی رژیم غاصب و کش اسرائیل همچنان غرق در سرور و شادی است و جشن‌ها و اجتماعات مردمی در حمایت از این اقدام انقلابی سربازان وطن برپا شده است.

به تاکید مردم ولایت مدار مازندران حمله موشکی سپاه پاسداران به اهداف نظامی رژیم کودک کش اسرائیل توانست غمی از دل مردم مؤمن و ستمدیده بزداید و لبخند رضایت بر لبان آنان بنشاند.

طی ۲۴ ساعت گذشته تجمع‌های مردمی به صورت خودجوش در میادین و و شن شکرانه پیروزی در مساجد و حسینیه‌های مازندران برگزار شد و مردم ولایت مدار استان در این مراسم‌ها از اقدام انقلابی سپاه پاسداران حمایت قاطع کردند.

یک کشاورز مازندرانی با اعلام حمایت از دلاورمزدان سپاه پاسداران گفت: اسرائیل بداند که به فرموده مقام معظم رهبری این اولین سیلی بوده است و اگر اقدامات خصمانه خود را تکرار کند سدی‌های بعدی نیز تکرار خواهد شد.

دشمنان مرتکب خطا نشوند

جعفر عمویی در گفت وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ملت ایران از دشمنان به ویژه رژیم غاصب اسرائیل هراسی ندارد ادامه داد: دشمنان باید حواس خود را جمع کنند و مرتکب خطا نشوند.

مازندران غرق در شادی و سرور/ اوضاع بازار عادی است

علی اسلامی راننده تراکتور که این روزها مشغول کار است نیز می‌گوید: ما کشاورزان از اینکه ایران اسلامی با پهپاد رژیم اسرائیل را مورد هدف قرار داد خوشحال هستیم و از اینکه جواب دندان شکنی به کارهای خصمانه آنان داده شد از سپاهیان و دلاورمردان ایران اسلامی تشکر می‌کنیم.

وی که خود را محمدی معرفی تصریح کرد: اسرائیل تهدیدی برای بشریت در خاورمیانه و جهان است و امیدواریم بتوانیم این رژیم غاصب را از صحنه تاریخ محول کنیم.

ملت ایران از مدت‌ها قبل منتظر این اقدام و سیلی به دشمن متجاوز بود

یک شالیکار مازندرانی ضمن تقدیر از نیروهای مسلح در حمله به مواضع رژیم غاصب اسرائیل گفت: ملت ایران از مدت‌ها قبل منتظر این اقدام و سیلی به دشمن متجاوز بود و طبق فرمایش مقام معظم رهبری دشمن متجاوز باید تنبیه می‌شد.

وی با بیان اینکه حمله موشکی سپاه پاسداران به اسرائیل سبب شادی دل ملت ایران خانواده‌های شهیدان و ملت مظلوم و ستم دیده غزه شده است برای نابودی رژیم غاصب اسرائیل لحظه شماری می‌کنیم.

وی در عین حال با تاکید بر اینکه ملت ایران آماده شهادت است یادآور شد هرجا که دین و اسلام در خطر باشد آماده هستیم و ما کشاورزان در این زمینه پیشگام و پیشرو خواهیم بود.

اعلام حمایت هیئات مذهبی مازندران

محمدعلی باقری رئیس هیئات شورای مذهبی مازندران نیز در گفت وگو با خبرنگار مهراظهار کرد: هیئات مذهبی برای تشکر از عنایات حضرت حق، در بمباران رژیم غاصب صهیونیستی توسط سپاه مقتدر در خیابان‌ها، پارک‌ها، مساجد، هیأت‌ها و مراکز مختلف فرهنگی و اجتماعی به شکر گزاری پرداختند.

وی افزود: تشکل‌های دینی و هیئات مذهبی از شروع حمله پهپادهای نیروهای مسلح ایران، سپاه قهرمان با ابراز خوشحالی و نشر نشاط و امید در جامعه به این اقدام شجاعانه واکنش نشان داده و حمایت خود را اعلام کردند.

باقری ادامه داد: هیأت‌ها مانند همیشه بر اساس منویات ولی فقیه زمان مقام معظم رهبری در، وسط میدان کنار مردم بوده و از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد.

اوضاع عادی بازار در مازندران

حال و روز بازار و فروشگاه‌های مناطق مختلف مازندران یک روز پس از حمله ایران اسلامی به اسرائیل آرام و عادی بوده است و به رغم تبلیغات و هجمه دشمنان، کسب و کارها و خدمات رسانی در حالت عادی جریان دارد.

مازندران غرق در شادی و سرور/ اوضاع بازار عادی است

فروشنده یک فروشگاه مرکزی در ساری با اظهار اینکه طی شبانه روز گذشته هیچ گونه تغییری در روال کاری فروشگاه صورت نگرفته است، گفت: همانند روزهای قبل و به صورت عادی مشغول عرضه کالاها هستیم و هیچ مراجعه غیرضروری و یا ازدحامی را شاهد نیستیم.

همانند روزهای قبل و به صورت عادی مشغول عرضه کالاها هستیم و هیچ مراجعه غیرضروری و یا ازدحامی را شاهد نیستیم

اکبری در گفت وگو با خبرنگار مهر ادامه داد: همچنین طی مدت پس از حمله موشکی ایران به اسرائیل شاهد هیچ نوع مراجعه مکرر و افزایش تقاضا برای خرید کالای خاصی نیستیم و روال عادی جریان دارد.

در عین حال متولیان تنظیم بازار و تأمین کالاها در مازندران نیز تاکید کرده‌اند هیچ نگرانی برای تأمین کالاها و اقلام اساسی مورد نیاز مردم وجود ندارد.

محمد جعفری معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه هیچ مشکل و نگرانی در زمینه تأمین وجود ندارد گفت ذخایر کافی به اندازه کافی در استان وجود دارد و کالاهای مورد نیاز تا مین است.

وی در گفت ئگو با خبرنگار مهر ادامه داد همانگونه که در ایام نوروز و ماه رمضان کالاهای اساسی مورد نیاز مردم تأمین شد در حال حاضر نیست هیچ نگرانی و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

به این خبر امتیاز دهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.