کاشت محصولات بومی در سیستان و بلوچستان باید توسعه پیدا کند

0

به گزارش گزاری مهر، محمد کرمی روز شنبه در جمع نمازگزاران مسجد قبا اهل سنت اسپکه اظهار کرد: این منطقه ظرفیت‌های زیادی در حوزه‌های مختلف از جمله دارد، بنابراین بخش تأمین آب اهمیت فراوانی دارد.

وی با تاکید بر خدمت صادقانه مسؤولان به مردم منطقه، افزود: همه انسان‌ها در خسران و زیان هستند، مگر کسانی که عمل صالح انجام دهند که مصداق این عمل صالح خدمت به مردم است.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: جوانان و نوجوانان آینده سازان این کشور هستند بنابراین باید بخش آموزش و پرورش نیز توسعه پیدا کند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه مسؤولان این منطقه عموماً از بین مردمان همین منطقه هستند بنابراین باید با تمام وجود خودشان در جهت توسعه گام بردارند گفت: باید از خود مردم کمک بگیریم و از ظرفیت مردمی بی‌نظیر منطقه استفاده کنیم چرا که حضور مردم همواره موجب موفقیت طرح‌ها بوده است.

کرمی با بیان اینکه زمین‌ها باید در اختیار مردم قرار گیرد تا مردم بتوانند در کنار باغات خود منازلشان را نیز بسازند گفت: به فضل الهی در زمینه گسترش امکانات لازم برای بهبود کیفیت زندگی افراد در ها و شهرهای استان اقدام شده و پروژه‌های مختلفی برای بهبود زیرساخت‌های استان در حال اجراست.

وی گفت: باید حضور جوانان و نوجوانان در شرکت‌های دانش بنیان و تعاونی دانش بنیان تسهیل یابد زیرا جوانان آینده سازان این استان هستند.

به این خبر امتیاز دهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.